Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Starostou Hošťálkovic se stal Jiří Jureček, pozici obhájila i místostarostka Kamila Mazurová

Poslední změna: Středa 08.05.2019 13:05 vypršelo

Na prvním ustavujícím zasedání zastupitelstva MOb Hošťálkovice dne 31. 10. 2018 byl zvolen starostou Mgr. Jiří Jureček (STAN), který tak po dvou letech ve funkci obhájil svou pozici. Taktéž svou funkci místostarostky obhájila Bc. Kamila Mazurová (STAN).

"Chtěl bych všem voličům poděkovat za to, že přišli k volbám a volili ať už kohokoliv. A mnohokrát děkuji těm, kteří dali svůj hlas kandidátům našeho volebního uskupení Občané pro Hošťálkovice. Zaznamenali jsme totiž velký historický úspěch, který je pro nás povzbuzením do další práce.

Velice si této důvěry vážíme, děkujeme za ni, ale zároveň tento volební výsledek přijímáme s pokorou a s odhodláním posunout Hošťálkovice zase o kus dál. Věříme, že společně se všemi zastupiteli a občany Hošťálkovic se to může podařit," uvedl staronový starosta Jiří Jureček.

Dále byl zřízeny finanční a kontrolní výbor. Předsedou finančního výboru byl zvolen Bc. Ondřej Sýkora (ODS), členy jsou Ing. David Sýkora, Ph.D. (STAN) a Adam Kratochvíl (TOP 09). Předsedkyní kontrolního výboru byla zvolena Pavlína Vojtková (STAN), členy jsou Mgr. Eliška Bednářová (STAN) a Roman Ussarz (KSČM).

Nejčastěji hledáte

Zde si můžete rezervovat termín pro sportovní využití sálu v Kulturním domě Hošťálkovice.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 424 303


Úřad městského obvodu Hošťálkovice
Rynky 277
725 28 Ostrava-Hošťálkovice


Úřední hodiny »