Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Starostou Hošťálkovic se stal Jiří Jureček, pozici obhájila i místostarostka Kamila Mazurová

Poslední změna: Čtvrtek 01.11.2018 14:51

Na prvním ustavujícím zasedání zastupitelstva MOb Hošťálkovice dne 31. 10. 2018 byl zvolen starostou Mgr. Jiří Jureček (STAN), který tak po dvou letech ve funkci obhájil svou pozici. Taktéž svou funkci místostarostky obhájila Bc. Kamila Mazurová (STAN).

"Chtěl bych všem voličům poděkovat za to, že přišli k volbám a volili ať už kohokoliv. A mnohokrát děkuji těm, kteří dali svůj hlas kandidátům našeho volebního uskupení Občané pro Hošťálkovice. Zaznamenali jsme totiž velký historický úspěch, který je pro nás povzbuzením do další práce.

Velice si této důvěry vážíme, děkujeme za ni, ale zároveň tento volební výsledek přijímáme s pokorou a s odhodláním posunout Hošťálkovice zase o kus dál. Věříme, že společně se všemi zastupiteli a občany Hošťálkovic se to může podařit," uvedl staronový starosta Jiří Jureček.

Dále byl zřízeny finanční a kontrolní výbor. Předsedou finančního výboru byl zvolen Bc. Ondřej Sýkora (ODS), členy jsou Ing. David Sýkora, Ph.D. (STAN) a Adam Kratochvíl (TOP 09). Předsedkyní kontrolního výboru byla zvolena Pavlína Vojtková (STAN), členy jsou Mgr. Eliška Bednářová (STAN) a Roman Ussarz (KSČM).