Aktuality
POVINNOSTI MAJITELŮ ZBRANÍ - PREVENCE
22 4 2024

POVINNOSTI MAJITELŮ ZBRANÍ - PREVENCE

V minulých dnech řešila police odcizení legálně držené kulovnice, kterou zapomněl majitel opřenou v textilním pouzdře o své vozidlo a odešel domů. Po nějaké chvíli si svou neopatrnost uvědomil, ale zbraň se již na místě nenacházela. Rozjelo se velké pátrání po zbrani, které nakonec policisty přivedlo k pachatelům. V tomto případě se majitel kulovnice dopustil přestupkového jednání na úseku zbraní a střeliva. Další dva muži, kdy jeden muž zbraň našel a následně jí prodal, byl obviněn ze spáchání trestných činů - zatajení věci a nedovolené ozbrojování. Posledního muž, jenž si zbraň koupil, policie obvinila ze dvou trestných činů – nedovolené ozbrojování a legalizace výnosů z trestné činnosti. Detailnější informace k případu naleznete zde: Senior zapomněl kulovnici u auta, náhodný chodec ji měl vzít a prodat - Policie České republiky.

INFORMACE PRO VOLIČE, který změnil trvalý pobyt od 29.4. do 7.6.2024
19 4 2024

INFORMACE PRO VOLIČE, který změnil trvalý pobyt od 29.4. do 7.6.2024

Volič, který po 28. dubnu 2024 změní adresu místa trvalého pobytu na území jiné obce v ČR, bude vyškrtnut ze seznamu voličů pro volby do EP konané ve dnech 7. a 8. června 2024 vedeném obecním úřadem v místě předchozího trvalého pobytu.

KONTEJNERY V ULICÍCH
18 4 2024

KONTEJNERY V ULICÍCH

Ve dnech 2. a 3. května 2024 budou opět ve vybraných ulicích přistaveny kontejnery, do kterých mohou občané odložit nepotřebné věci ze svých domácností.

Do kontejnerů nepatří nebezpečný odpad, suť, domovní odpad apod. 

VÍCE AKTUALIT >>