NABÍDKA BEZPLATNÉ INZERCE VE ZPRAVODAJI

27/1 2021

Zájemci o bezplatnou inzerci v našem zpravodaji zasílejte své grafické návrhy ve formátu vizitky (popř. stačí jenom text, upravíme) šéfredaktorce Květě Vojířové na email: signal@hostalkovice.ostrava.cz, tel.: 724 131 038.

Termín zaslání inzerce do 28. 2. 2021.

NABÍDKA BEZPLATNÉ INZERCE VE ZPRAVODAJI

Koronavirová situace zasáhla životy všech občanů, někteří dokonce řeší existenční problémy. Jeden z největších dopadů této pandemie doléhá na činnost živnostníků a podnikatelů, zejména těch středních a malých.

„Už od vypuknutí pandemie se maximálně snažíme naším občanů pomáhat se zvládnutím této nepříjemné situace. Posledně jsme nabídli naším seniorům 80+ možnost pomoci při registraci na očkování. Nyní přicházíme s nabídkou pro naše živnostníky a podnikatelé inzerovat v našem zpravodaji Hošťálkovický signál zcela zdarma,“ informuje starosta Jiří Jureček.

Městský obvod Hošťálkovice je si plně vědom této složité situace, do které se dostala i řada živnostníků či podnikatelů provozujících své aktivity v našem katastru. Proto jim nyní v rámci svých možností nabízí pomoc.

„S novým rokem bychom chtěli podpořit naše živnostníky a podnikatele, neboť spousta z nich utrpěla v loňském roce velké finanční ztráty. Proto jim nabízíme pomoc s rozjezdem jejich aktivit prostřednictvím bezplatné inzerce v našem zpravodaji,“ dodává starosta.